facebook_page_plugin

Akcie školy - Marec 2019

MO v gymnastike

V dňoch 25.3. - 27.3.2019 sa uskutočnili majstrovstvá okresu v gymnastickom štvorboji. Naše gymnastky a gymnasti dosiahli pekné výsledky.
Dievčatá: A kategória -4.m, B kategória -1 m, C kategória -4.m
Chlapci: A kategória -2.m, B kategória -4.m, C kategória -2.m
Srdečne blahoželáme.

Svetový deň vody

Aj v tomto školskom roku sme si 22.marca pripomenuli Svetový deň vody. Žiaci tvorili rôzne prezentácie, projekty a výtvarné práce, aby zdôraznili nevyhnutnosť ochrany vodných zdrojov a šetrného zaobchádzania s vodou.

Hviezdoslavov Kubín

Dňa 20.3.2019 sa uskutočnilo školské kolo v prednese poézie a prózy a  Hviezdoslavov Kubín.
Poézia:1 miesto Viktória Nappelová 4.A  2.miesto Viktória Jančová     4.A     3.miesto Jana Darnadiová      4.B

 Próza: 1 miesto  Saimon Ševčík   3.A   2.miesto Vivien Drapčaťová 3.B   3.miesto  Nina Vidličková  3.A

Majstrovstvá Slovenska v bedmintone

Žiaci našej školy Benjamín Korbela  a Marek Holečka sa v dňoch 19.-20.3.2019 zúčastnili  Majstrovstiev Slovenska v bedmintone žiakov ZŠ. K ich 8. miestu srdečne blahoželáme!

Deň otvorených dverí 2019

"Z rozprávky do rozprávky". Takto sme nazvali dopoludnie s budúcimi prváčikmi z Hlbokej ,Vojenskej ulice a Kalinčiakova. V triedach  čakali predškolákov aktivity spojené s rozprávkami o Snehulienke, Červenej čiapočke, Šípkovej Ruženke a Veľkej repe. Deti ukázali znalosti o rozprávkach, grafomotorické zručnosti, matematické predstavy a spoločne si aj zaspievali s kamarátmi zo školy. Aktivity pokračovali v telocvični v rozprávkovom lese, kde ukázali svoje pohybové schopnosti. V jedálni ich čakalo občerstvenie a prekvapenie - veselé farebné balóniky. Do svojich škôlok odchádzali s úsmevom na tvári. Už sa tešíme na spoločné stretnutie pri  zápise do prvého ročníka 26-27. apríla.