facebook_page_plugin

Akcie školy - November 2016

Beseda o Leviciach

Školskom klube každoročne pripravujeme pre deti kvíz o Leviciach. Tento rok sme sa pred touto aktivitou rozhodli, že si 24. novembra pozveme medzi nás pani Mgr. Martu Švolíkovú a PhDr. Jarmilu Bátovskú zo Štátneho archívu v Leviciach, aby nám porozprávali čo najviac o histórii a súčasnosti nášho mesta.

Čítať ďalej: Beseda o Leviciach

Majstrovstvá kraja v bedmintone

Žiaci školy Benjamín Korbela, Dominik Valkovič a Jakub Gábrš sa stali víťazmi okresu v bedmintone a postúpili na majstrovstvá kraja v Šuranoch, kde obsadili krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme!

Deň seniorov

V stredu 26. októbra sa konala na našej škole veľká udalosť. Pri príležitosti Dňa seniorov – úcty k starším, sme pripravili pre našich starých rodičov kultúrny program. Deti vystúpili s darčekom v podobe básní, piesní a tančekov. Slávnostné chvíle spríjemňovala ochutnávka dobrôt starých mám. Dúfame, že sme spoločne prežili príjemné popoludnie.

Záložka nás spája

V rámci projektu Záložka do knihy spája školy sme na hodinách literatúry vytvárali záložky. Žiaci sa inšpirovali obľúbenými literárnymi hrdinami, príbehmi i obyčajnými vecami okolo nás. Tento rok sme posielali záložky našej partnerskej škole do Náměšťa na Hané, preto bola snaha o to väčšia. Deti si takouto formou utužili vzťah nie len s priateľkou knihou, ale aj s priateľmi z Čiech.