facebook_page_plugin

Pomoc pre psíkov z útulku

Žiacky parlament na  škole pripravuje každý mesiac úžasné akcie. Zasadnutia sa konajú dvakrát v mesiaci a členovia na nich navrhujú aktivity. Na novembrovom zasadnutí sme sa rozhodli, že zorganizujeme charitatívnu akciu – pomôcť opusteným psíkom v útulku - OZ Šťastný Domov, útulok Levice. Nadišiel 21. november. Od rána sme stretávali na chodbách našej školy žiakov s plnými taškami. Prinášali mäsové konzervy, sušené granule, hračky pre psíkov, deky a dokonca aj oblečenie. Pani Janka, ktorá má na starosti psíkov v útulku prišla na školu s ich maskotom. Bol to čierny hravý psík, ktorého sme si hneď obľúbili. Keď sme nakladali všetko do auta, potešilo nás, že bolo plne naložené . Zozbieralo sa neuveriteľných 158 kusov rôznych vecí. Boli sme nadšení z toho akých úžasných žiakov a rodičov má naša škola.

Všetkým, ktorí ste prispeli na túto krásnu akciu ďakujú členovia parlamentu.